Apie mus

Apie mus

Mūsų įmonė įkurta 1999 metais. Esame sėkmingai veikianti įmonė, rūpinamės moterų grožiu dėvint nuostabius apatinius bei namų drabužius. Mūsų internetinėje svetainėje Jūs rasite didelį nuostabių prekių pasirinkimą visoms progoms, tiek šventėms tiek kiekvienai dienai. Palepinkite save elegantiška bei kokybiška preke. Būkite moteriškos kiekviename savo žingsnyje, o mes Jums padėsime tai įgyvendinti.
Šiuolaikinės moterys – mylinčios save, gundančios, moteriškos, pasitikinčios savimi bei siekiančios savo tikslų. Nuo šiol šalin užskalbtus chalatus, sunešiotus džemperius, sportinius kostiumus. Dėvėkite tik tai kas pabrėžia Jūsų moteriškumą, suteikia pasitikėjimo savimi bei teikia džiaugsmą. Tik moteriška, save mylinti ir savimi pasitikinti moteris gali būti laiminga, mylima, teikti džiaugsmą sau ir aplinkiniams.
Rūpinkitės savo grožiu dėvėdama puikius apatinius, kurie maloniai priglunda prie Jūsų kūno ir tikrai neliksite nepastebėtos artimų žmonių, kurie visada įvertins Jūsų grožį ir seksualumą.
Mes esame čia, kad Jūs galėtumėte save palepinti. Jūs išsirinkite, o mes Jums pristatysime. Tereikia tiek nedaug, kad moterys būtų laimingos ir teiktų meilę ir džiaugsmą kitiems.

Slip.lt visada norisi sugrįžti…

Įmonės kontaktai: +37069009990 [email protected]

. MB „Ideali linija“
Įmonės kodas 124898871
PVM kodas LT248988716
Registracijos adresas Bajoriūnų g. 14,LT-11235 Vilniaus m., Vilniaus m. sav.

.

Krepšelis

loader