Prekių grąžinimas

Pirkėjas turi teisę grąžinti įsigytą kokybišką prekę per septynias darbo dienas nuo prekės pristatymo (įsigyjimo) dienos ir susigrąžinti už ją sumokėtus pinigus, arba pakeisti ją analogiška preke.

Grąžinamos ar keičiamos prekės turi atitikti šiuos reikalavimus:

Prekė turi būti nenaudota, nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos, su visomis prikabintomis etikėtėmis.

Prekė turi būti origanalioje gamintojo pakuotėje, pakuotės išvaizda neturi būti pasikeitusi.

Grąžinamos ar keičiamos prekės turi būti pristatytos adresu Bajoriūnų g. 14, Vilnius 11235. MB IDEALI LINIJA gali būti pristatomos kurjeriu, paštu, arba atvežant asmeniškai darbo valandomis.Informacja nuo 9 val. iki 17 val.+37061741212

Visos su transportavimu susijusios išlaidos tenka pirkėjui.

Prie grąžinamos ar keičiamos prekės pridedamas „Prekės grąžinimo ar keitimo prašymas“ ir pirkimą įrodantis dokumentas, PVM sąskaitą faktūrą, Kasos pajamų orderis, pinigų priėmimo kvitas, čekis.

Jei Pirkėjas nori pakeisti grąžinamą ar keičiamą prekę į kitą parduotuvėje turimą brangesnę prekę, jis privalo sumoketi kainos skirtumą.

Jeigu Pirkėjui buvo parduota netinkamos kokybės prekė ir Pardavėjas su Pirkėju neaptarė jos trūkumų, Pirkėjas turi teisę savo pasirinkimu iš Pardavėjo reikalauti:

*pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke;
*atitinkamai sumažinti prekės kainą;
*per protingą terminą neatlygintinai pašalinti prekės trūkumus;
*atlyginti prekės trūkumų pašalinimo išlaidas, jeigu, pardavėjui per protingą terminą jų nepašalinus, trūkumus pašalino pats pirkėjas ar trečiųjų asmenų padedamas;
*vienašališkai nutraukti pirkimo–pardavimo sutartį ir pareikalauti grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Visais nurodytais atvejais (kai parduota netinkamos kokybės prekė) prekė pristatoma adresu Bajoriūnų g. 14, Vilnius 11235. MB IDEALI LINIJA Pardavėjas atlygina Pirkėjui siuntimo paštu išlaidas.

Krepšelis

loader